top of page

Менше літер, більше дій!

ПРЕС-РЕЛІЗ

Від "Нафтагазстрах" до "NGS" - 25 років самовдосконалення

Image by Daniel von Appen

Страхова компанія "Нафтагазстрах" оголошує про завершення ребрендингу, який було розпочато у 2017 році в рамках реалізації нової маркетингової стратегії. Зміни торкнулися візуальних і вербальних елементів бренду, фірмового стилю, сайту, та сторінок у соцмережах.

"Нафтагазстрах" зробила черговий, логічний крок у своїй еволюції. Закріпитися у свідомості споживачів як компанія-лідер у галузі медичного страхування, розвивати і адаптувати даний напрямок на ринку, сформувати стійкий портрет компанії, яка задає вектор розвитку і визначає стандарти галузі - ось наше бачення на роки вперед, - каже Антон Кіяшко, Генеральний директор компанії. - На шляху до досягнення цих амбітних цілей ми змінили ім'я компанії, скоротивши його до NGS. Відсутність додаткових елементів відображає наше прагнення до однаковості і безпомилкової ідентичності».
Ребрендинг, як зазначають в компанії, символізує перехід на якісно новий рівень надання послуг і дозволить зміцнити образ компанії, яка спеціалізується на послугах у сфері медичного страхування в свідомості партнерів, клієнтів і співробітників. 
В ході ребрендингу відбулася глибока трансформація атрибутів бренду. Були розроблені нові стандарти оформлення ділової документації, проведена адаптація фірмового стилю тощо. У своїх комунікаціях компанія буде використовувати інтернаціональний варіант напису власної назви – NGS. Це зобумовлено чималою кількістю закордонних позицій у клієнтському портфелі. Зміни, пов'язані з оновленням бренду, торкнуться усіх регіонів, де представлена ​​компанія.


«Наша мета - планомірний розвиток компанії, який буде забезпечено її релевантним позиціонуванням на сучасному ринку медичного страхування, -   повідомляє Артем Янковський, заступник Генерального директора. - Останнім часом ми значно посилюємо напрямок надання послуг з індивідуального медичного страхування, особливо бюджетних пропозицій. Новий підхід покликаний сприяти транспарентності ціноутворення в корпоративному та приватному секторах, оптимізації взаємодії з медичними закладами, підвищенню ефективності наших послуг і розвитку культури менеджменту - так ми бачимо нашу місію. Упевнений, що чітке позиціонування компанії, що відповідає сучасним вимогам суспільства і світовим стандартам соціальної відповідальності, сприятливо позначиться на розвитку нових рішень».

Контактна інформація:


СК NGS
Тм. Київ, вул. Ю.Шумського, 1-А, оф. 121
тел.: (044) 299-78- 78, факс: (044) 299-78- 79
e-mail: ngs@ngs.ua

 

ДОВІДКА

 


Страхова компанія NGS була заснована у 1994 році і на даний момент має величезний досвід роботи на вітчизняному страховому ринку. Ось уже майже 25 років NGS надає послуги у сфері спеціалізованого медичного страхування і об'єднує понад 600 фахівців в своїх представництвах по всій Україні, гарантуючи високий рівень обслуговування у всіх регіонах присутності. NGS є беззмінним лідером рейтингів видання «Insurance TOP» серед найбільших компаній України в галузі медичного страхування фізичних осіб.


Пріоритетним напрямком діяльності NGS є добровільне медичне страхування. Компанія пропонує страхові продукти фізичним і юридичним особам, які враховують особливості і специфіку сфер їхньої діяльності.


NGS є багаторічним членом Ліги страхових організацій України і щороку показує стабільні фінансові результати. 

bottom of page