top of page

ВАЖЛИВО!

Рейтинг надійності — вгору!

Image by Siora Photography
Certif220321.png

На засіданні Рейтингового комітету від 15.03.2021 р. Національне рейтингове агентство «Рюрік» підвищило ТзДВ СК «НГС» довгостроковий кредитний рейтинг позичальника до рівня uaAAА інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний» та підвищило ТзДВ СК «НГС» рейтинг фінансової надійності (стійкості) страховика до рівня uainsAAА інвестиційної категорії.

* Відповідно до Національної рейтингової шкали, затвердженої постановою Кабміну №665 від 26.04.2007 р., позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaAAА характеризується найвищою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Прогноз «стабільний» вказує на відсутність передумов для зміни рівня рейтингу в найближчій перспективі. Відповідно до Рейтингової шкали оцінювання фінансової надійності (стійкості) страхової компанії, розробленої НРА «Рюрік» на основі Національної рейтингової шкали, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України №665 від 26.04.2007 р., страхова компанія з
рейтингом uainsAAА характеризується найвищою фінансовою надійністю (стійкістю) порівняно з іншими українськими страховими компаніями.

bottom of page